Eaton XTCE185H22C IEC Contactor, 185A, 480 Vac 50 Hz, 500 Vac 60 Hz, 2NO-2NC [New]
Description
. . . . . Eaton XTCE185H22C IEC XT IEC contactor, 185A, 480 Vac 50 Hz, 500 Vac 60 Hz, 2NO-2NC, 185A, Frame H, 140 mm, 50-60 Hz, 50, 75, 150, 200 hp (3PH @200, 240, 480, 600 V), Three-pole, Non-reversing, , Screw terminals, FVNR.. Eaton. Eaton Corporation. XTCE185H22C.