Belimo FSAFB24-SR Fire Smoke Actuator, 180in-lb 20Nm, Spring Return, 2-10 V, Mod [New]
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, modulating. Belimo. Belimo. FSAFB24-SR.