Belimo FSAF120A-S Fire Smoke Actuator, 180in-lb 20Nm, Spring Return, AC 120 V [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC 120 V 2 x SPST. Belimo. Belimo. FSAF120A-S.