Johnson Controls JG24A020 Spring Return Electric Valve Actuator, 24 VAC, 60Hz [New]
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Johnson Controls JG24A020 Spring Return Electric Valve Actuator, Standard Closeoff Pressure, Normally Open, High Temp, 24 VAC, 60Hz, 18" Wire Leads. Johnson Controls. Johnson Controls. JG24A020.