. . . . . Eaton XTCE018C01TD IEC contactor, 18A, 24-27 Vdc, 1NC, 18A, Frame C, 45 mm, 2, 2, 3/ 5, 5, 10, 15 hp (1/3PH @115, 200, 230/200, 230, 460, 575 V), Three-pole, Non-reversing, XT IEC series, Screw terminals, Full voltage non-reversing contactor.. Eaton. Eaton Corporation. XTCE018C01TD.