Eaton XTCC050D10F IEC Capacitor Contactor, Screw Terminals, 50A [New]
Description
. . . . . Eaton XTCC050D10F XT IEC Capacitor Contactor, Screw terminals, 50A, 55 mm Frame size, 1NO contact configuration, 230V 50 Hz coil.. Eaton. Eaton Corporation. XTCC050D10F.