Eaton XTCC050D10B Capacitor Contactor, 50A, 55 mm Frame Size [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton XTCC050D10B Capacitor Contactor, Screw terminals, 50A, 55 mm Frame size, 1NO contact configuration, 220V 50 Hz, 240V 60 Hz coil.. Eaton. Eaton Corporation. XTCC050D10B.