Eaton XTAE015B10B016 Full Voltage Non-Reversing IEC Starter, 15A [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton XT IEC electronic motor starter, Full voltage non-reversing IEC starter,15 A,220 V 50 Hz, 240 V 60 Hz,1NO,B frame,45 mm,12-16 A, Screw terminals