Eaton E57LAL12A2 Inductive Proximity Sensor, 2 mm Range [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton Premium+ Inductive Proximity Sensor, E57, 2 mm range, Straight, 12 mm, Shielded, 360° viewable LED, 6.6 ft, 250 mA at 250V, 3% sensing range, PVC, 2-wire AC, NO, 20-250V. Eaton. Eaton Corporation. E57LAL12A2.