Eaton E10T115AP Toggle Switch, Single Pole, ON/NONE/OFF [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton E10 toggle switch, Single-pole, ON, None, OFF, 0.563 inch lever, Spade, Single-throw, 15A at 125 Vac, 10A at 250 Vac, 3/4 hp at 50 Vac, 0.47 inch bushing