Eaton C25ANB125T Definite Purpose Contactor, Quick, 25A, 277 Vac [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton C25ANB125T definite purpose contactor, Quick, 25A, 277 Vac, 60 Hz, Open with metal mounting plate, Compact, single-pole, 25A, Contactor, Single-pole, 35A, Binding head screw and quick connect terminals (side-by-side), Non-reversing.. Eaton. Eaton Corporation. C25ANB125T.