Belimo FSNF24-FC US Fire & Smoke Actuator, 70 in-lb 8 Nm Spring Return [New]
Write a Review
SKU:
B2E-TRO-06273
UPC:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 70 in-lb [8 Nm] from 32...350??F [0...177??C], Spring return, AC/DC 24 V. Belimo. Belimo. FSNF24-FC US.