Belimo FSNF120-S-FC US Fire Smoke Actuator, 70 in-lb 8 Nm Spring Return, AC 120V [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 70 in-lb [8 Nm] from 32...350°F [0...177°C], Spring return, AC 120 V. Belimo. Belimo. FSNF120-S-FC US.