Belimo FSLF120-S-FC US Fire Smoke Actuator, 30in-lb 3.5Nm Spring Return, AC 120V [New]
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 30 in-lb [3.5 Nm] from 32...350??F [0...177??C], Spring return, AC 120 V 2 x SPST. Belimo. Belimo. FSLF120-S-FC US.