Belimo AFB24-SR-S Actuator, 180 in-lb 20 Nm, Spring Return, 2...10 V, Modulating [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Damper Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V,, modulating. Belimo. Belimo. AFB24-SR-S.