Banner SLSE30-600Q8 72370 SLSE30-600Q8 EZ-SCREEN Emitter, 30 mm Resolution [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Banner Engineering SLSE30-600Q8 72370 SLSE30-600Q8 EZ-SCREEN Emitter, 30 mm Resolution, Range 0.1 to 18 m (4 in to 60 ft), Height 600 mm (23.6 in), Response Time (Tr) 15 ms, Number Of Beams 40, Quick-Disconnect Connector. Banner. Banner Engineering. SLSE30-600Q8.