Banner QS30VR3FF600QPMA16 73077 World-Beam QS30 Series Universal Voltage Sensor [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Banner Engineering QS30VR3FF600QPMA16 73077 WORLD-BEAM QS30 Series Universal Voltage - FF, Range 600 mm, Input 12-250V dc or 24-250V ac, Output SPDT e/m Relay-250V ac, 6 in (150 mm) PUR pigtail Micro-style QD, designed for use SMBQS30YL bracket,. Banner. Banner Engineering. QS30VR3FF600QPMA16.