Banner PGIRS66U-40 80198 Plastic Fiber Group Array Sensor, Opposed Mode [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Banner PGIRS66U-40 80198 Plastic Fiber Group Array Sensor, Opposed Mode, 40 mm Fiber Array 159 x 0.25 mm core, Die Cast Rectangular Housing With Coupled 2 m 1.5 mm core Diameter Plastic Fiber, Free Cut. Banner. Banner Engineering. PGIRS66U-40.