Eaton HFDDC3150W Series C DC/PvGard Circuit Breaker, F-Frame, HFD, 3-Pole, 150A [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton HFDDC3150W Series C DC/PvGard Complete Molded Case Circuit Breaker, F-frame, HFD, Complete breaker, Three-pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 42 kAIC at 600 Vac, Without terminals, Vdc. Eaton. Eaton Corporation. HFDDC3150W.