Eaton BAB3100HS Circuit Breaker, Type BAB, 100A, 3-Pole, 240V [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Eaton BAB thermal magnetic circuit breaker, Quicklag industrial thermal-magnetic circuit breaker, 100 A, 10 kAIC, Three-pole, 240 V, Non-Interchangeable, Q32, BAB, 120VAC Shunt trip. Eaton. Eaton Corporation. BAB3100HS.