Belimo TMCB24-3-T Carrier Actuator, 24V, 2 Position FLoating, Non-Spring-Return [New]
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Belimo TMCB24-3-T Carrier Actuator, 24V, 2 Position FLoating, Non-Spring-Return, Fast Running, 18 Nm. Belimo. Belimo. TMCB24-3-T.