Belimo SF24A-MOD Actuator, 180in-lb 20Nm, BACnet MS/TP, Modbus RTU [New]
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Rotary Actuator, 180 in-lb [20 Nm], AC/DC 24 V, BACnet MS/TP, Modbus RTU, MP-Bus, 150 s (70...220 s), IP54. Belimo. Belimo. SF24A-MOD.