Belimo NMB24-MFT Damper Actuator, 90 in-lb 10 Nm, Non Fail-Safe, 2...10 V [New]
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Damper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable. Belimo. Belimo. NMB24-MFT.