Belimo LMB24-SR-T Damper Actuator, 45 in-lb 5 Nm, Non Fail-Safe, 2...10 V [New]
Write a Review
SKU:
B2E-TRO-00279
UPC:
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Damper Actuator, 45 in-lb [5 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, 2...10 V, terminals. Belimo. Belimo. LMB24-SR-T.