Belimo LMB24-3-P5-T Actuator, 45in-lb 5Nm Non Fail-Safe Floating Point Terminals [New]
Calculated at Checkout
Out of Stock - Contact Us For Lead Time
Description
. . . . . Damper Actuator, 45 in-lb [5 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V Floating point, terminals. Belimo. Belimo. LMB24-3-P5-T.