Belimo LF24-ECON-R03 US Damper Actuator, 35 in-lb 4 Nm [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Damper Actuator, 35 in-lb [4 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 3 k ohm NTC, modulating. Belimo. Belimo. LF24-ECON-R03 US.