Belimo FSNF120-S US Fire & Smoke Actuator, 70 in-lb 8 Nm Spring Return, AC 120 V [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 70 in-lb [8 Nm] from 32...350??F [0...177??C], Spring return, AC 120 V. Belimo. Belimo. FSNF120-S US.