Belimo FSLF24-S-FC US Fire Smoke Actuator, 30 in-lb 3.5 Nm Spring Return 2x SPST [New]
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 30 in-lb [3.5 Nm] from 32...350??F [0...177??C], Spring return, AC/DC 24 V 2 x SPST. Belimo. Belimo. FSLF24-S-FC US.