Belimo FSAF24A-S Fire & Smoke Actuator, 180 in-lb 20 Nm, Spring Return 2 x SPST [New]
Description
. . . . . Fire & Smoke Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V 2 x SPST. Belimo. Belimo. FSAF24A-S.