Belimo AFB24-MFT Damper Actuator, 180 in-lb 20 Nm, Spring Return, 2...10 V [New]
Write a Review
SKU:
B2E-TRO-06082
UPC:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Description
. . . . . Damper Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable. Belimo. Belimo. AFB24-MFT.